Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 27.01.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23 січня 2017 року м.Сокаль № 33

Про виготовлення детального плану території для розташування меблевого і столярного виробництва та закладу громадського харчування в селі Бендюга по вулиці Шахтарській Межирічанської сільської ради (за межами населеного пункту)

Керуючись статтею 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 13 Закону України «Про основи містобудування», статтями 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 17 Перехідних положень Земельного кодексу України, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи лист Межирічанської сільської ради від 2 грудня 2016 року №411/02-18 та заяву гр.Кіх В.Я. (Свідоцтво про реєстрацію права власності на нерухоме майно серії ССВ №707942 від 25 січня 2007 року):

1.Замовити виготовлення детального плану території для розташування меблевого і столярного виробництва та закладу громадського харчування в селі Бендюга по вул.Шахтарській Межирічанської сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Фінансування робіт із розроблення детального плану території провести за рахунок власника будівель.

3.Розроблений та погоджений у встановленому порядку детальний план території з результатами громадського обговорення подати для затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше