Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 31.01.2017 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

26 січня 2017 року м.Сокаль №2/02-06

Відповідно до статей 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання рішення XV сесії VІІ скликання Сокальської районної ради від 23 грудня 2016 року №219 "Про районний бюджет Сокальського району на 2017 рік":

М.Паську, А.Крупнику, Р.Монастирському, Р.Шведу, В.Огінському, Т.Бугай, О.Міщуку, М.Михайлюк, А.Мандрику

1.Подати фінансовому управлінню Сокальської районної державної адміністрації пропозиції щодо лімітів споживання бюджетними установами, які фінансуються з районного бюджету, енергоносіїв та комунальних послуг у фізичних обсягах на 2017 рік, виходячи з обсягів асигнувань, затверджених рішенням Сокальської районної ради "Про районний бюджет Сокальського району на 2017 рік".

Термін: до 1 лютого 2017 року

2.Установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах для кожної бюджетної установи. Організувати роботу щодо укладання бюджетними установами з постачальниками енергоносіїв та надавачами послуг угод на постачання кожного виду енергоносіїв, у межах встановлених граничних норм їх споживання.

Термін: до 15 лютого 2017 року

3.Розробити конкретні заходи щодо зменшення споживання в 2017 році бюджетними установами, які фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, енергоносіїв у натуральних показниках і встановити жорсткий контроль за їх споживанням.

Термін: до 15 лютого 2017 року

4.Здійснювати постійний моніторинг споживання енергоносіїв у натуральних показниках, про що інформувати відділ житлово - комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури, фінансове управління райдержадміністрації.

Термін: щомісячно до 10 числа

місяця, наступного за звітним

5.Вжити заходів щодо суворої фінансово-бюджетної дисципліни, посилення роз’яснювальної роботи з розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів та запобігання втратам фінансових ресурсів і майна.

Термін: до 31 грудня 2017 року

Г.Леоновій, С.Шевчуку

6.Узагальнити подані, згідно з пунктом 1 доручення, пропозиції головних розпорядників коштів районного бюджету щодо лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах на 2017 рік та подати їх на затвердження голові районної державної адміністрації.

Термін: до 10 лютого 2017 року

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше