Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 30.12.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27 грудня 2016 року м.Сокаль № 531

Про створення робочої групи з питань

профілактики туберкульозу при Сокальській

районній державній адміністрації

На виконання статті 49 Конституції України, Закону України «Про протидію захворюванню на туберкульоз» від 05 липня 2001 року №2586-ІІІ, статті 13, статті 22, пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 9 квітня 1999 року №586-ХІV, враховуючи лист Львівської обласної організації Ліги соціальних працівників України від 16 грудня 2016 року №1612/6-10, з метою координації роботи в напрямку протидії туберкульозу:

1.Створити робочу групу з питань профілактики туберкульозу при Сокальській районній державній адміністрації у складі згідно з додатком.

2.Робочій групі (В.Білець) розробити план спільних дій органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, організацій та установ, неурядових організацій, представників засобів масової інформації щодо профілактики та боротьби з туберкульозом у Сокальському районі.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше