Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 26.12.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22 грудня 2016 року м.Сокаль № 521

Про створення комісії з категоріювання

приміщення відділу ведення Державного реєстру

виборців апарату райдержадміністрації

Відповідно до вимог статей 2, 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Технічного завдання на створення комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі “Державний реєстр виборців”, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 5 вересня 2016 року №383 “Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 29 травня 2008 року №39”, НД ТЗІ 1.6-005-2013 “Захист інформації на об’єктах інформаційної діяльності. Положення про категоріювання об’єктів, де циркулює інформація з обмеженим доступом, що не становить державної таємниці”, затвердженого наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв`язку та захисту інформації України від 15 квітня 2013 року №215, з метою здійснення категоріювання приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації:

1.Створити комісію з категоріювання приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у складі згідно з додатком.

2.Комісії до 27 грудня 2016 року здійснити первинне категоріювання приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше