Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 23.12.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

19 грудня 2016 року м.Сокаль № 514

Про внесення змін до розпорядження

голови районної державної адміністрації

від 20 червня 2011 року №362

У зв’язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 червня 2011 року №362 «Про затвердження комісії з питань надання житлових субсидій, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та пільг», затвердивши склад комісії з питань надання житлових субсидій, державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та пільг у новій редакції, що додається.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 13 червня 2016 року №256 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 червня 2011 року №362».

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше