Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 23.12.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

19 грудня 2016 року м.Сокаль № 513

Про виділення одноразової

грошової допомоги сім’ї померлого

військовослужбовця Костенецького А.І.

Відповідно до статей 6, 13, 17, 23, 25, 31, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації“, статті 22 Бюджетного Кодексу України, рішення Сокальської районної ради від 12 січня 2016 року №39 “Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категорія громадян Сокальського району у 2016 році“, враховуючи протокольне рішення комісії по наданню одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців від 16 грудня 2016 року:

1.Затвердити розмір одноразової грошової допомоги матері Войтко Н.С., як члену сім’ї померлого в зоні проведення антитерористичної операції військовослужбовця Костенецького А.І., для врегулювання житлових питань, у сумі 25000,00 грн. (двадцять п’ять тисяч гривень 00 копійок).

2.Головному розпоряднику коштів, управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (В.Огінський), забезпечити виплату одноразової грошової допомоги на особовий рахунок матері Войтко Н.С.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше