Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 09.12.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

5 грудня 2016 року м.Сокаль № 484

Про утворення комісії по наданню

одноразової грошової допомоги членам

сімей загиблих військовослужбовців

Відповідно до статей 6, 13, 17, 23, 25, 31, 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації“, рішення Сокальської районної ради від 12 січня 2016 року №39 “Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2016 році“:

1.Утворити комісію по наданню одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців у складі згідно з додатком.

2.Затвердити Положення про комісію по наданню одноразової грошової допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців, що додається.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше