Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 18 квітня 2007 року № 182
м. Сокаль


Про проведення місячника Червоного Хреста в районі

Відповідно до статті 14 і 15 Закону України “Про Товариство Червоного Хреста України”, враховуючи постанову Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України від 1 березня 2007 року № 2, лист Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста від 7 березня 2007 року № 67 та відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 13 квітня 2007 року №357 “Про проведення місячника Червоного Хреста в області”:

1. Сприяти районній організації Товариства Червоного Хреста України у проведенні в районі з 16 квітня до 16 травня 2007 року Загальнонаціонального місячника Червоного Хреста (надалі – місячник ).

2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та господарювання провести роз’яснювальну роботу в трудових колективах щодо залучення працівників до участі в благодійних акціях, сприяти у виділенні коштів, продуктів харчування, автотранспорту для перевезення відповідних вантажів на складські приміщення Червоного Хреста.

3. Відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський) організувати у навчальних закладах району роботу щодо залучення учнівської молоді до участі у волонтерському Червонохресному Русі, створенні первинних осередків Червоного Хреста, сприяти поширенню в навчальних закладах знань про Червоний Хрест, Міжнародне Гуманітарне Право та розповсюдження марки “Благодійний внесок”.

4. Центральній районній лікарні (А.Каліщук) організувати практичну допомогу в роботі патронажної служби Червоного Хреста України щодо обслуговування самотніх громадян похилого віку вдома, забезпечити виконання програми навчання населення першої медичної допомоги та підготовки санітарного активу.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації М.Христинич.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше