Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 28.11.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22 листопада 2016 року м.Сокаль № 470

Про ефективне використання

коштів районного бюджету

На виконання вимог підпункту 1 пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року №710 “Про ефективне використання державних коштів”, керуючись статтею 6, пунктом 3 статті 13 Закону Ураїни “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 14 листопада 2016 року №871/0/5-16 “Про ефективне використання коштів обласного бюджету”:

1.Затвердити заходи щодо ефективного та раціонального використання коштів районного бюджету в 2016-2017 роках, що додаються.

2.Керівникам бюджетних установ, головним розпорядникам коштів районного бюджету інформувати щоквартально до 3 числа місяця, наступного за звітним, фінансове управління Сокальської райдержадміністрації про стан виконання заходів.

3.Фінансовому управлінню Сокальської райдержадміністрації (Г.Леонова) забезпечити надання щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним, узагальненої інформації районній державній адміністрації про стан виконання заходів.

4.Рекомендувати міським, селищному, сільським головам затвердити відповідні заходи щодо ефективного та раціонального використання бюджетних коштів.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше