Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 10.11.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

4 листопада 2016 року м.Сокаль № 453

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянину Душинському Андрію Степановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Перв’ятицької сільської ради

Керуючись статтями 17, 118, 126, 186 Земельного кодексу України, пунктом 11 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 3 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 25, 30 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянина Душинського Андрія Степановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Перв’ятицької сільської ради:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянина Душинського Андрія Степановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,8440 га, кадастровий номер 4624884400:09:000:0043, угіддя – рілля; площею 0,3431 га, кадастровий номер 4624884400:09:000:0045, угіддя – сіножаті, на території Перв’ятицької сільської ради.

2.Передати у власність громадянину Душинському Андрію Степановичу земельні ділянки площами 0,8440 га, 0,3431 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Перв’ятицької сільської ради.

3.Громадянину Душинському Андрію Степановичу здійснити заходи щодо державної реєстрації речових прав на дані земельні ділянки.

4.Відділу Держгеокадастру у Сокальському районі (С.Бермес), виконкому Перв’ятицької сільської ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5.Всі витрати щодо державної реєстрації речових прав на земельні ділянки покласти на громадянина Душинського Андрія Степановича.

6.Землевласнику забезпечити ефективне використання земельних ділянок з дотриманням агротехнічних, протиерозійних, водоохоронних та інших природоохоронних заходів.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше