Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 17.10.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

12 жовтня 2016 року м.Сокаль № 424

Про затвердження детального плану території частини господарського двору по вул.Зеленій в селі Горбків Поторицької сільської ради (за межами населеного пункту)

Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 13 Закону України «Про основи містобудування», статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розглянувши заяву ПП «БАГЕНБОР» від 30 вересня 2016 року №44 про надання дозволу на затвердження проекту детального плану території частини господарського двору, розробленого КП «Архітектурно-планувальне бюро», враховуючи протокол громадського обговорення проекту детального плану території від 25 квітня 2016 року та протокол засідання архітектурно-містобудівної ради від 14 червня 2016 року №4/16:

1.Затвердити детальний план території частини господарського двору по вул.Зеленій в селі Горбків Поторицької сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації (Н.Перегінець) забезпечити оприлюднення розпорядження на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

3.ПП «БАГЕНБОР» звернутись до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області за отриманням дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше