Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 17.10.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

11 жовтня 2016 року м.Сокаль № 421

Про початок опалювального

сезону 2016/17 років для

всіх категорій споживачів

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про житлово-комунальні послуги», на виконання «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630, пункту 4 розділу 10 «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», затверджених наказом Мінжитлокомунгоспу України та Мінпаливенерго України від 10 грудня 2008 року №620/378:

1.Встановити початок опалювального сезону 2016/17 років для всіх категорій споживачів Сокальського району з 11 жовтня 2016 року.

2.Міським головам, начальникам структурних підрозділів райдержадміністрацій, директорам комунальних підприємств, головному лікарю КЗСРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня»:

2.1.Інформацію про початок запуску котелень та його завершення, до стовідсоткової подачі теплоносія споживачам, надавати відділу ЖКГ, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації на електронну пошту jkg.sokal.rda@ukr.net за формою, згідно з додатком 1.

2.2.Інформацію про виникнення аварійних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства у невідкладному порядку надавати відділу ЖКГ, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації за формою, згідно з додатком 2.

3.Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності райдержадміністрації (Н.Перегінець) довести зміст розпорядження до установ та громадськості району.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше