Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 07.10.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

3 жовтня 2016 року м.Сокаль № 409

Про внесення змін до розпорядження голови

Сокальської райдержадміністрації від

5 квітня 2016 року №134 «Про чергові призови

громадян України на строкову військову

службу у 2016 році»

У зв’язку з кадровими змінами та враховуючи звернення військового комісара Сокальського районного військового комісаріату від 26 вересня 2016 року №3206:

1.Внести зміни в додаток 1 до розпорядження голови райдержадміністрації від 5 квітня 2016 року №134 «Про чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році», виклавши склад районної призовної комісії для проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2016 році у новій редакції згідно з додатком.

2.Затвердити графік засідань районної призовної комісії, що додається.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше