Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 04.10.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28 вересня 2016 року м.Сокаль № 402

Про снігоочищення залізничних станцій

у зимовий період 2016/17 року

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 26 серпня 2016 року №620/0/5-16 «Про снігоочищення залізничних станцій у зимовий період 2016/17 року», з метою забезпечення в зимовий період 2016/17 року безперебійного руху залізничного транспорту в межах району у випадках надзвичайних ситуацій, пов’язаних із сильними снігопадами:

1.Рекомендувати начальнику залізничної станції «Сокаль» С.Гнідець:

1.1.До 1 жовтня 2016 року забезпечити підготовку та розробити механізм проведення снігоочищення залізничної станції та колій у зимовий період 2016/17 року.

1.2.Укласти договори з керівниками об`єктів господарської діяльності, визначеними в додатку, про надання допомоги для розчистки залізничних колій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, пов`язаних із сильними снігопадами.

1.3.До 10 жовтня 2016 року подати в сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації звіт про проведену роботу і щомісячно на протязі зимового періоду 2016/17 року до 10 числа надавати інформацію.

1.4.При виникненні аварійної ситуації негайно інформувати сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації.

2.Керівникам підприємств та господарських організацій району на договірних умовах виділяти необхідну кількість робітників та транспортних засобів для проведення аварійного очищення залізничної станції «Сокаль» та залізничних колій по Сокальському району згідно з додатком.

3.Завідувачу сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації В.Штикало здійснювати контроль та вживати заходів щодо своєчасного снігоочищення залізничної станції «Сокаль» та колій у зимовий період 2016/17 року.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше