Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 03.10.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27 вересня 2016 року м.Сокаль № 399

Про відзначення у 2016 році

Міжнародного дня громадян

похилого віку та Дня ветерана

У зв’язку з відзначенням Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана, встановленого Указом Президента України від 24 вересня 2004 року №1135 «Про оголошення в Україні 2005 року Роком ветеранів», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997 року №1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку», а також з метою посилення уваги суспільства до потреб старшого покоління, забезпечення належного соціального захисту ветеранів і громадян похилого віку у Сокальському районі:

1.Затвердити План заходів з відзначення у 2016 році Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана у Сокальському районі (надалі - заходи), що додається.

2.Відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій райдержадміністрації (М.Михайлюк), Сокальському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України у Львівській області (С.Сідельник) подати інформацію про виконання заходів в Сокальський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) до 1 жовтня 2016 року.

3.Сокальському районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (М.Чабан) подати узагальнену інформацію в департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації до 5 жовтня 2016 року.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше