Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 12.09.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

8 вересня 2016 року м.Сокаль № 377

Про підсумки роботи територіально-господарського

комплексу та хід виконання Програми

соціально-економічного та культурного розвитку

Сокальського району за перше півріччя 2016 року

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 31 серпня 2016 року №5 “Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу та хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району за перше півріччя 2016 року”:

1.Покласти персональну відповідальність за забезпеченням економічно – обґрунтованої та стабільної роботи територіально-господарського комплексу району на першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

2.Відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації (О.Тарасюк) сприяти у стабілізації та нарощуванні виробництва сільськогосподарської продукції господарствами усіх форм власності.

3.Сокальському відділенню Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області (Н.Жолудєва), управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (В.Огінський), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Г.Леонова), відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації (Н.Лагода), Сокальському районному центру зайнятості (В.Лащук), Сокальському ОУПФ України (С.Сідельник), районній робочій групі з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення спільно з органами місцевого самоврядування забезпечити проведення співбесід з суб’єктами господарювання з метою дотримання вимог законодавства по детінізації зайнятості, виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів.

4.Зобов’язати керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, рекомендувати головам міських, селищної та сільських рад забезпечити освоєння в повному обсязі бюджетних коштів, виділених на реалізацію обласних мікропроектів та субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

5.Звернути увагу міських голів, керівників житлово-комунальних підприємств на забезпечення 100% проплати за спожиті енергоносії, природний газ та надходження плати за житлово-комунальні послуги з метою вчасного та якісного входження в опалювальний період 2016-2017 років.

6.Відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації (С.Шевчук) продовжувати контроль за станом виконання запланованих заходів у сфері ЖКГ, енергозбереження та проведення ремонту доріг.

7.Зобов’язати керівників бюджетних установ та рекомендувати головам місцевих рад, директорам комунальних підприємств завершити роботи по виконанню заходів у сфері ЖКГ, енергозбереження до кінця 2016 року.

8.Рекомендувати головами місцевих рад району та Службі автомобільних доріг у Львівській області активізувати роботу з проведення ремонтних робіт на дорогах Сокальського району за рахунок коштів бюджетів різних рівнів.

9.Загальному відділу апарату райдержадміністрації (Н.Яворська) оприлюднити на офіційному веб – сайті райдержадміністрації інформацію про підсумки роботи територіально - господарського комплексу та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району за перше півріччя 2016 року.

10.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації, керівника апарату районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше