Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
від 16 квітня 2007 року № 173
м. Сокаль

Про затвердження основних заходів
з відзначення 21-ої річниці Чорнобильської катастрофи

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання листа головного управління праці та соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації від 29 березня 2007 року № 17-3254 та плану основних заходів з відзначення 21-ої річниці Чорнобильської катастрофи у Львівській області:

1. Затвердити план основних заходів з відзначення 21-ої річниці Чорнобильської катастрофи у Сокальському районі, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.Бойка.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше