Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 28.11.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 22 листопада 2011 року № 662

м. Сокаль

Про заходи щодо забезпечення

мобілізаційної готовності техніки

підприємств, установ, організацій

району на 2012 рік

Відповідно до п.2 ст.6, ст.ст.10, 11 Закону України “Про оборону України”, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року №1921 "Про затвердження Положення про військово-транспортний обов"язок", плану-графіку перевірки мобілізаційної готовності техніки підприємств, установ, організацій Сокальського району на 2012 рік, якісного забезпечення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань технікою національної економіки України на період оголошення мобілізації та у воєнний час, з метою перевірки технічного стану транспортних засобів та їх готовності до передачі військовим формуванням, враховуючи звернення військового комісара Сокальсько-Червоноградського об"єднаного районного військового комісаріату від 8 листопада 2011 року № 2821:

1.Провести перевірку готовності автотранспортної, дорожньо - будівельної, підйомно-транспортної техніки, що передається до складу військових формувань на період мобілізації та у воєнний час із автотранспортних підприємств і організацій Сокальського району відповідно до плану-графіку згідно з додатком.

2.При перевірці встановити:

2.1.Наявність і укомплектованість запасних частин на призначену техніку в Збройні Сили України та інші військові формування.

2.2.Наявність та правильність ведення мобілізаційної документації.

3.Керівникам підприємств, установ та організацій району надавати службовий автотранспорт за погодженням з районним військовим комісаріатом за адресою м.Сокаль, вул.Семенюка, 2 згідно з графіком.

4.Військовому комісару Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного військового комісаріату М.Лисаку:

4.1.Довести план-графік перевірки мобілізаційної готовності техніки до виконавців.

4.2.Залучати представників відповідних військових частин.

4.3.Про результати перевірки готовності транспортних засобів до передачі військовим формуванням на період мобілізації та у воєнний час доповісти голові райдержадміністрації до 30 січня 2013 року.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації М.Христинич.

Голова районної державної

адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше