Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 09.08.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

3 серпня 2016 року м.Сокаль № 331

Про уточнення призначень

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 8 липня 2016 року №459/0/5-16 “Про виділення коштів на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей у 2016 році“, згідно з пунктом 15 рішення ІІІ сесії VІІ скликання Сокальської районної ради від 12 січня 2016 року №54 „Про районний бюджет Сокальського району на 2016 рік“:

1.Збільшити обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2016 рік на суму 68064 грн, врахувавши надходження іншої субвенції з обласного бюджету на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей.

2.По управлінню соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації збільшити планові призначення по КФКВ 091103 “Соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді“ коду ЕК 2730 “Інші виплати населенню“ на суму 68064 грн.

3.Начальникові фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Г.Леоновій, начальникові управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації В.Огінському внести зміни в бюджетні призначення на 2016 рік.

4.Розпорядження подати на затвердження чергової сесії районної ради.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше