Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 09.08.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

3 серпня 2016 року м.Сокаль №12/02-06

На виконання розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 24 червня 2016 року №266, з метою збору та узагальнення інформації щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками та соціальними забезпеченням, Протоколу №1 робочої групи щодо опрацювання звернень учасників антитерористичної операції та визначення критеріїв і механізмів виділення земельних ділянок від 11 липня 2016 року:

В.Огінському

1.Забезпечити подання інформації щодо соціального забезпечення учасників АТО та сімей загиблих.

Термін: до 05.08.2016

М.Лисаку

2.Подати інформацію щодо кількості мобілізованих, демобілізованих учасників бойових дій і які проходять службу в зоні АТО в розрізі місцевих рад.

Термін: до 05.08.2016

М.Баралус

3.Подати інформацію в розрізі населених пунктів про стан розроблення генеральних планів та детальних планів території, з метою забезпечення учасників АТО земельними ділянками для будівництва та обслуговування житлових будинків.

Термін: до 11.08.2016

Перший заступник голови

районної державної адміністрації І.Р.ЗАДОЛИННА


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше