Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 18.07.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 липня 2016 року м.Сокаль № 293

Про надання громадянину Іванцю Володимиру Богдановичу дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Свитазівської сільської ради

Керуючись статтею 288 Податкового кодексу, статтями 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 13, 15, 18, 24 Закону України «Про оцінку земель», розглянувши заяву громадянина Іванця Володимира Богдановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки на земельну ділянку площею 0,2822 га, наданої з метою обслуговування корівника, яка перебуває в оренді на території Свитазівської сільської ради:

1.Надати громадянину Іванцю Володимиру Богдановичу дозвіл на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки на земельну ділянку площею 0,2822 га, наданої з метою обслуговування корівника, яка перебуває в оренді на території Свитазівської сільської ради.

2.Рекомендувати громадянину Іванцю Володимиру Богдановичу звернутися у ліцензовану організацію для виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки на дану земельну ділянку.

3.Розроблену та погоджену у встановленому порядку технічну документацію з нормативної грошової оцінки на земельну ділянку подати на затвердження Сокальській районній раді.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше