Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 18.07.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 липня 2016 року м.Сокаль № 290

Про створення районної комісії з

обстеження технічного стану водопровідних

та каналізаційних мереж

Відповідно до статей 6, 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 18 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статті 18 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», статті 11 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», враховуючи лист Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства обланої державної адміністрації від 11 липня 2016 року №01/9-04-2244, з метою запобігання виникнення спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань серед населення району:

1.Створити районну комісію з обстеження технічного стану водопровідних та каналізаційних мереж, у складі згідно з додатком.

2.Затвердити Положення про районну комісію з обстеження технічного стану водопровідних та каналізаційних мереж, що додається.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше