Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 11.07.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

5 липня 2016 року м.Сокаль № 278

Про створення міжвідомчого оперативного

штабу із врегулювання ситуації, яка склалася

на українсько-польському кордоні

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 4 липня 2016 року №447/0/5-16 «Про створення міжвідомчого оперативного штабу із врегулювання ситуації, яка склалась на українсько-польському кордоні», враховуючи лист Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Прикордонної служби України від 1 липня 2016 року №23/7424, з метою організації моніторингу ситуації, оперативного реагування на зміни в обстановці, аналізу обстановки та оперативного впливу на її розвиток, підготовки виважених правових рішень та координації спільних дій підчас локалізації конфліктних ситуацій та з метою мінімізації можливих наслідків тимчасового призупинення малого прикордонного руху, в частині, що стосується в’їзду та перебування на території Республіки Польща мешканців прикордонних районів України, у яких є відповідні дозволи:

1.Утворити міжвідомчий оперативний штаб із врегулювання ситуації, яка склалась на українсько-польському кордоні у складі згідно з додатком.

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше