Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 11.07.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

5 липня 2016 року м.Сокаль № 277

Про виділення коштів на фінансування Програми

підтримки творчої діяльності аматорських колективів

Сокальського району у 2016 році

Відповідно до статей 6, 42 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2016 році, затвердженої рішенням сесії Сокальської районної ради від 12 січня 2016 року №44 "Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2016 році", розглянувши лист відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Cокальської районної державної адміністрації від 23 червня 2016 року №222/01-24, враховуючи висновок із протоколу №4 засідання постійної депутатської комісії Сокальської районної ради Львівської області з питань освіти, культури і духовного розвитку від 6 червня 2016 року:

1.Виділити відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської райдержадміністрації, передбачені Програмою, кошти на фінансування:

- придбання сценічних костюмів для Народного хору «Надбужжя» РНД м.Сокаль в сумі 60000 грн.;

- оплати послуг учасникам Народного духового оркестру в сумі 35000 грн.

2.Начальнику фінансового управління райдержадміністрації Г.Леоновій проводити фінансування Програми відповідно до помісячного розпису асигнувань районного бюджету та поданих заявок відділом з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської райдержадміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше