Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 07.07.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

1 липня 2016 року м.Сокаль № 273

Про захист прав та інтересів дітей-сиріт, дітей,

позбавлених батьківського піклування, та дітей,

які опинилися в складних життєвих обставинах

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 2 червня 2016 року №4 “Захист прав та інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах”:

1.Рекомендувати органам місцевого самоврядування району:

1.1.З метою забезпечення соціально-правового захисту дітей, своєчасно інформувати відповідні служби щодо дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та проживають на території міських, селищної, сільських рад.

1.2.Здійснювати контроль за роботою розважальних та торгівельних закладів на місцях для запобігання продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім особам.

2.Службі у справах дітей райдержадміністрації (Г.Федаш), Сокальському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Н.Хомин), відділу освіти райдержадміністрації (Р.Монастирський):

2.1.Активізувати роботу з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Залучати дітей до гурткової роботи.

2.2.Здійснювати соціальний супровід дітей вищевказаної категорії.

3.Службі у справах дітей райдержадміністрації (Г.Федаш), Сокальському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Н.Хомин), відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій райдержадміністрації (М.Михайлюк), Сокальському відділенню поліції Червоноградського відділу поліції ГУ НП у Львівській області (В.Яріш) проводити роботу щодо профілактики правопорушень, негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі, пропаганди здорового способу життя.

4.Службі у справах дітей райдержадміністрації (Г.Федаш) активізувати роботу щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше