Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 30.06.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22 червня 2016 року м.Сокаль № 263

Про внесення змін у додаток

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

від 6 березня 2014 року №44

У зв’язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 6 березня 2014 року №44 «Про утворення комісії з обстеження будинків/квартир для придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа» та викласти склад комісії з обстеження будинків/квартир для придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Сокальської районної державної адміністрації від 23 липня 2014 року №224 «Про внесення змін у додаток до розпорядження голови районної державної адміністрації від 6 березня 2014 року №44».

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше