Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 16.06.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

9 червня 2016 року м.Сокаль № 249

Про розірвання договору про організацію

перевезень пасажирів на автобусному

маршруті загального користування

Керуючись частиною 2 статті 19 Конституції України, статтею 651 Цивільного кодексу України, статтями 20, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 7, 42–46 Закону України “Про автомобільний транспорт”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування ”, у зв`язку із надходженням письмової інформації від Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті листом від 16 січня 2016 року №224/10/15-16, що підтверджує факт подання недостовірної інформації ФОП Йонкою О.М.:

1.Достроково розірвати договір №2 про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування від 2 квітня 2015 року, укладеного з фізичною особою — підприємцем Йонкою О.М.

2.Відділу житлово – комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури (С.Шевчук) повідомити фізичну особу — підприємця Йонку О.М. про розірвання з ним договору №2 про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування від 2 квітня 2015 року шляхом направлення на його адресу рекомендованого листа з описом вкладеного та повідомлення про вручення супровідного листа та належним чином посвідченої копії даного розпорядження.

3.Здійснити заходи щодо забезпечення обслуговування пасажирів за маршрутами Сокаль – Низи, Червоноград – Борятин, Червоноград – Волсвин, Червоноград – Гута, Червоноград – Зубків, Червоноград – Острів, Червоноград – Себечів, Червоноград – Стремінь, Червоноград – Цеблів.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше