Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 10 квітня 2007 року № 169
м. Сокаль

Про спостережну комісію Сокальської райдержадміністрації

Відповідно до ст.25 Кримінально-виконавчого кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2004 року №429 “Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах”:

1.Затвердити склад спостережної комісії Сокальської райдержадміністрації, що додається. (додаток)

2. Розпорядження голови райдержадміністрації від 2 серпня 1996 року №447 “ Про поновлення складу спостережної комісії”, від 25 січня 2005 року №19 “Про поновлення складу спостережної комісії”, від 27 листопада 2006 року №657 “Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 25 січня 2005 року №19 “Про поновлення складу спостережної комісії” вважати такими, що втратили чинність.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату С.Крута.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше