Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 27.05.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

23 травня 2016 року м.Сокаль № 216

Про підготовку до опалювального

сезону 2016/17 років

Відповідно до статті 2, пункту 2 статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 19 травня 2016 року №295/0/5-16 «Про підготовку до опалювального сезону 2016/17 років», з метою забезпечення координації ефективного виконання заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період, своєчасного початку опалювального сезону 2016/17 років і сталого функціонування підприємств житлово-комунального господарства та соціальної сфери:

1.Створити районну робочу групу з координації та вирішення проблемних питань щодо підготовки житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та входження в опалювальний сезон 2016/17 років у складі, згідно з додатком.

2.Міським, селищному, сільським головам, начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації, директорам комунальних підприємств, головному лікарю КЗ СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Р.Шведу:

2.1.В термін до 25 травня 2016 року розробити та затвердити заходи щодо забезпечення своєчасної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери та паливно-енергетичного комплексу до опалювального сезону 2016/17 років.

2.2.Забезпечити виконання та своєчасне інформування відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації про стан виконання затверджених заходів у повному обсязі в установлені терміни по підготовці об’єктів теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства, житлового фонду та дорожнього господарства комунальної власності, згідно з формами ЖКГ-(зима).

2.3.Забезпечити подання звітності за формою ЖКГ-(зима) до 23 і 8 числа звітного місяця (очікуване виконання планових завдань щодо підготовки до опалювального сезону станом на 1 та 15 число) у відділ житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації. Початок звітності з 1 червня до 25 вересня 2016 року.

3.Сокальському міському голові В.Кондратюку, за участі керівників балансоутримувачів будинків різних форм власності до 1 червня 2016 року розглянути питання підготовки житлового фонду та об’єктів комунального призначення, розташованих у м.Сокалі, до опалювального сезону 2016/17 років, визначити проблемні питання, затвердити відповідні заходи щодо їх усунення та здійснювати персональний контроль за ходом їх виконання.

4.Відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури райдержадміністрації (С.Шевчук):

4.1.Забезпечити координацію та контроль за виконанням підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 років.

4.2.Двічі на місяць станом на 1 і 15 число інформувати департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації про хід виконання планових обсягів робіт за встановленою формою ЖКГ-(зима).

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації І.Задолинну.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше