Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 11.05.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

4 травня 2016 року м.Сокаль № 184

Про внесення змін у додаток 1

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

від 4 липня 2014 року №193

На підставі статей 118, 119 Конституції України, статей 39, 40 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, у зв’язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни у додаток 1 до розпорядження голови районної державної адміністрації від 4 липня 2014 року №193 „Про розподіл функціональних обов’язків між керівництвом Сокальської районної державної адміністрації”, виклавши взаємозаміщення повноважень керівництва районної державної адміністрації у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження районної державної адміністрації від 1 вересня 2015 року №264 «Про внесення змін у додаток 1 до розпорядження голови районної державної адміністрації від 4 липня 2014 року №193».

Голова районної державної

адміністрації

О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше