Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 11.05.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДОРУЧЕННЯ

4 травня 2016 року м.Сокаль №9/02-06

Враховуючи звернення військового комісара Сокальського районного військового комісаріату від 26 квітня 2016 року №1441, з метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів на завершальному етапі вивчення предмету «Захист Вітчизни» в 2015/16 навчальному році:

Начальнику відділу освіти Р.Монастирському, директорам Сокальського професійного ліцею О.Красільчук, державного навчального закладу «Угнівський аграрно-будівельний ліцей» І.Гейку спільно з військовим комісаром Сокальського РВК М.Лисаком

1.Забезпечити організацію та проведення навчально-польових зборів і спортивних свят за підсумками закінчення вивчення програми допризовної підготовки юнаків в 2015/16 навчальному році відповідно до плану заходів Сокальського РВК та відділу освіти Сокальської райдержадміністрації з підготовки та проведення навчально-польових зборів на завершальному етапі вивчення предмету «Захист Вітчизни» в 2015/16 навчальному році згідно з додатком.

Термін: травень 2016 року

2.Контроль за виконанням доручення покласти на керівника апарату районної державної адміністрації В.Білець.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше