Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 18.04.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 квітня 2016 року м.Сокаль № 154

Про внесення змін до розпорядження

голови районної державної адміністрації

від 13 лютого 2015 року №46,

зареєстрованого в Сокальському районному

управлінні юстиції у Львівській області

24 лютого 2015 року за №01/151

Відповідно до статей 6, 36 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Законів України "Про реабілітацію інвалідів в Україні", "Про соціальні послуги", "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії", враховуючи наказ Міністерства соціальної політики України від 24 червня 2015 року №653 "Про внесення змін до Типового положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів", затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 15 серпня 2013 року №505, з метою оптимізації і ефективності використання фінансових ресурсів і максималізації втілення в життя державної соціальної політики, соціального забезпечення та соціального захисту дітей-інвалідів, що потребують додаткової соціальної підтримки, та з метою вдосконалення роботи центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, внести до розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 13 лютого 2015 року №46 "Про створення Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сокальської районної державної адміністрації Львівської області", зареєстрованого в Сокальському районному управлінні юстиції у Львівській області 24 лютого 2015 року за №01/151 такі зміни:

1.Перейменувати Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сокальської районної державної адміністрації Львівської області на Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сокальського району Львівської області.

2.Внести зміни до Положення про Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сокальської районної державної адміністрації Львівської області, затвердженого розпорядженням голови Сокальської районної державної адміністрації від 13 лютого 2015 року №46 “Про створення Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Сокальської районної державної адміністрації Львівської області“, виклавши його у новій редакції, що додається.

3.Розпорядження набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Сокальському районному управлінні юстиції, але не раніше дня його офіційного оприлюднення на офіційному веб-сайті Сокальської районної державної адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше