Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 11.04.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

6 квітня 2016 року м.Сокаль № 142

Про внесення змін у додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від 9 лютого 2006 року №65

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 4 липня 2014 року №193 «Про розподіл функціональних обов’язків між керівництвом Сокальської районної державної адміністрації», у зв`язку з кадровими змінами:

1.Внести зміни у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 9 лютого 2006 року №65 «Про утворення постійно діючої комісії райдержадміністрації по перевірці наявності, відбору для зберігання і знищення документів з грифом обмеження доступу «Для службового користування», виклавши склад постійно діючої комісії райдержадміністрації по перевірці наявності, відбору для зберігання і знищення документів з грифом обмеження доступу «Для службового користування» у новій редакції згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 30 липня 2014 року №241 «Про внесення змін у додаток до розпорядження голови райдержадміністрації від 9 лютого 2006 року №65».

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше