Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 10 квітня 2007р. №167
м.Сокаль

Про затвердження програми
з утвердження гендерної рівності у Сокальському районі
на період до 2010 року

На виконання Закону України від 8 вересня 2005 року №2866-IV “Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”, Указу Президента України від 26 липня 2005 року № 1135/2005 “Про вдосконалення роботи центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”, постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2006 року №1834 “Про затвердження Державної програми з утвердження гендерної рівності в українському суспільстві на період до 2010 року”, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації “Про затвердження програми з утвердження гендерної рівності у Львівській області на період до 2010 року” від 28 лютого 2007 року №180 з метою забезпечення рівності жінок і чоловіків, створення умов для реалізації потенціалу особистості незалежно від її статевої можливості для соціально-економічного розвитку району:

1. Затвердити програму з утвердження гендерної рівності у Сокальському районі на період до 2010 року (надалі - Програма), що додається. (додаток 1)

2. Затвердити заходи щодо виконання Програми з утвердження гендерної рівності у Сокальському районі на період до 2010 року, що додаються. (додаток 2)

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації М.Христинич.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше