Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 30.03.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

24 березня 2016 року м.Сокаль № 114

Про внесення змін до розпорядження

голови Сокальської районної

державної адміністрації

від 24 грудня 2013 року №556

Відповідно до пункту 1 статті 13, статей 6, 31, 33, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про адміністративні послуги», «Про запобігання фінансовій катастрофі та створення передумов для економічного зростання в Україні», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», розглянувши лист відділу містобудування та архітектури Сокальської районної державної адміністрації від 3 березня 2016 року №33/14-14, з метою подолання адміністративних бар’єрів, спрощення та вдосконалення процедури надання адміністративних послуг, створення зручних і сприятливих умов під час отримання адміністративних послуг:

1.Внести зміни до розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 24 грудня 2013 року №556 «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області, переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області», виклавши пункт 2 в наступній редакції:

«2.Затвердити перелік адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Сокальської районної державної адміністрації Львівської області в новій редакції, що додається».

2.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 14 березня 2016 року №82 «Про внесення змін до розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 24 грудня 2013 року №556».

3.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше