Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 24.03.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

18 березня 2016 року м.Сокаль № 101

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянки Козири Ольги Якимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тартаківської сільської ради

Керуючись статтями 17, 118, 126, 186 Земельного кодексу України, статтею 6, пунктом 11 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 3 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 25, 30 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянки Козири Ольги Якимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тартаківської сільської ради:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянки Козири Ольги Якимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 0,3222 га, кадастровий номер 4624887400:14:000:0898, угіддя – пасовища; площею 1,6862 га, кадастровий номер 4624887400:14:000:0899, угіддя – рілля, на території Тартаківської сільської ради.

2.Передати у власність громадянці Козирі Ользі Якимівні земельні ділянки площами 0,3222 га, 1,6862 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тартаківської сільської ради.

3.Громадянці Козирі Ользі Якимівні здійснити заходи щодо державної реєстрації речових прав на дані земельні ділянки.

4.Відділу Держгеокадастру у Сокальському районі (С.Бермес), виконкому Тартаківської сільської ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5.Всі витрати щодо державної реєстрації речових прав на земельні ділянки покласти на громадянку Козиру Ольгу Якимівну.

6.Землевласнику забезпечити ефективне використання земельних ділянок з дотриманням агротехнічних, протиерозійних, водоохоронних та інших природоохоронних заходів.

7.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше