Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 18.03.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 березня 2016 року м.Сокаль № 87

Про внесення змін до розпорядження

голови райдержадміністрації

від 20 червня 2011 року №360

Відповідно до вимог Закону України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державний кордон України», Постанов Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року №1147 «Про прикордонний режим», від 3 серпня 1998 року №1199 «Про контрольовані прикордонні райони», від 3 лютого 2016 року №52 «Про внесення змін до Положення про прикордонний режим», з метою забезпечення дотримання юридичними і фізичними особами правил прикордонного режиму, сприяння та створення Львівському прикордонному загону умов для забезпечення надійної охорони державного кордону, з урахуванням місцевих умов та особливостей:

1.В пункті 1 розпорядження голови райдержадміністрації від 20 червня 2011 року №360 «Про прикордонний режим» слова «прилеглих до лінії кордону територій міських і сільських рад району, де запроваджується прикордонний режим» замінити на слова «контрольованого прикордонного району».

2.Пункт 2 викласти в наступній редакції «2.Затвердити заходи щодо забезпечення прикордонного режиму в районі, що додаються.».

3.Визнати таким, що втратив чинність, додаток 2 до розпорядження голови райдержадміністрації від 20 червня 2011 року №360 «Про прикордонний режим».

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше