Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 18.03.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 березня 2016 року м.Сокаль № 84

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Відділу капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради для будівництва та обслуговування кладовища для м.Червонограда на території Поторицької сільської ради

Керуючись статтями 17, 126, 186 Земельного кодексу України, пунктом 11 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 3 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 25, 30 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Відділу капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради для будівництва та обслуговування кладовища для м.Червонограда на території Поторицької сільської ради:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Відділу капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради для будівництва та обслуговування кладовища для м.Червонограда площею 9,9790 га, кадастровий номер 4624885500:17:000:0014, угіддя – кладовище, на території Поторицької сільської ради.

2.Передати у постійне користування Відділу капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради земельну ділянку площею 9,9790 га, для будівництва та обслуговування кладовища для м.Червонограда на території Поторицької сільської ради.

3.Відділу капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради здійснити заходи щодо державної реєстрації речових прав на дану земельну ділянку.

4.Відділу Держгеокадастру у Сокальському районі (С.Бермес), виконкому Поторицької сільської ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5.Всі витрати щодо державної реєстрації речових прав на земельну ділянку покласти на Відділ капітального будівництва та інвестицій Червоноградської міської ради.

6.Землевласнику забезпечити ефективне використання земельної ділянки з дотриманням агротехнічних, протиерозійних, водоохоронних та інших природоохоронних заходів.

7.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше