Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 16.03.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

10 березня 2016 року м.Сокаль № 77

Про створення робочої групи

з організації заходів 26 квітня 2016 року

до «Дня Чорнобильської катастрофи»

На виконання постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року №793-VIII «Про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та про заходи, пов’язані з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 10 грудня 2015 року №89/0/6-15, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 29 січня 2016 року №41/0/5-16 «Про створення оргкомітету з організації заходів 26 квітня 2016 року до «Дня Чорнобильської катастрофи»:

1.Створити робочу групу з організації заходів 26 квітня 2016 року до «Дня Чорнобильської катастрофи» у складі згідно з додатком.

2.Затвердити заходи до «Дня Чорнобильської катастрофи», що додаються.

3.Структурним підрозділам районної державної адміністрації забезпечити проведення заходів до «Дня Чорнобильської катастрофи».

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше