Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 10.03.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ДОРУЧЕННЯ

3 березня 2016 року м.Сокаль №3/02-06

Відповідно до статей 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання розпорядження голови Сокальської районної державної адміністрації від 19 жовтня 2015 року №315, з метою забезпечення приведення у відповідність до норм чинного законодавства договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, враховуючи Протоколу №6 спільної робочої групи щодо моніторингу діючих договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського і несільськогосподарського призначення від 2 березня 2016 року:

Директору ТзОВ «СОТЕКО» С.Костюку

1.Рекомендуємо звернутися до Сокальської районної державної адміністрації за дозволом на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки на земельні ділянки, які перебувають у користуванні.

Термін: до 11 березня 2016 року

2.Інформувати Відділ Держгеокадастру у Сокальському районі щодо укладання договору на виконання даного виду робіт у письмовому вигляді.

Термін: до 17 березня 2016 року

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше