Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 16.02.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

10 лютого 2016 року м.Сокаль № 46

Про створення позаштатної постійно

діючої військово-лікарської комісії

На виконання Закону України «Про оборону України», указів Президента України від 4 березня 2008 року №196/2008 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення розвитку Збройних Сил України», від 12 грудня 2007 року №1209/2007 «Про додаткові заходи щодо підвищення боєздатності Збройних Сил України», від 2 вересня 2013 року №479/2013 «Про Державну комплексну програму реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року», від 29 жовтня 2012 року №618/2012 «Про Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України», розпорядження Президента України від 16 травня 2005 року №1043/2005-РП «Про заходи щодо переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом», а також «Державної програми переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом», затвердженої Указом Президента України від 17 квітня 2002 року №348/2002, відповідно до наказів Міністра оборони України від 5 червня 2014 року №360 «Про затвердження Інструкції про організацію та проведення військово-професійної орієнтації молоді та прийому до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів», від 14 серпня 2008 року №402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 30 грудня 2015 року №877/0/5-15 «Про створення позаштатних постійно діючих військово-лікарських комісій та льотно-лікарської комісії», з метою проведення медичних оглядів громадян для прийняття на військову службу за контрактом, службу у військовому резерві Збройних Сил України, військовозобов`язаних та кандидатів на навчання у вищих військово-навчальних закладах Міністерства оборони України:

1.Головному лікарю комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» Р.Шведу:

1.1.Створити районну позаштатну постійно діючу військово-лікарську комісію.

1.2.Забезпечити роботу позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії військових комісаріатів кваліфікованим медичним персоналом.

1.3.Виділити в центральній районній лікарні необхідну кількість ліжкомісць для проведення медичного обстеження та лікування громадян для прийняття на військову службу, службу у військовому резерві Збройних Сил України, військовозобов`язаних та кандидатів на навчання у вищі військово-навчальні заклади Міністерства оборони України.

1.4.Забезпечити безкоштовний медичний огляд та обстеження громадян в центральній районній лікарні.

2.Засідання військово-лікарської комісії проводити щоденно, у робочі дні, за вимогою Сокальського районного військового комісаріату.

3.Завідувачу сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи та запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації О.Величку сприяти роботі позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії.

4.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 січня 2015 року №5 «Про створення позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії».

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше