Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документу – 24.10.11р.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 19 жовтня 2011 року № 600

м. Сокаль

Про утворення постійної експертної комісії райдержадміністрації з питань оцінки матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію

Відповідно до п. 1 та п. 84 Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року № 1893, розпорядження голови облдержадміністрації від 12 жовтня 2011 року №1061/0/5-11 "Про утворення постійної експертної комісії облдержадміністрації з питань оцінки матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію", з метою проведення експертизи відомостей, що містяться в документах райдержадміністрації і яким надається гриф обмеження доступу «Для службового користування», а також для запобігання витоку службової інформації під час прийому іноземців:

1.Утворити постійну експертну комісію райдержадміністрації з питань оцінки матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію в районній державній адміністрації (надалі – комісія) у складі згідно з додатком.

2.Комісії:

2.1.Розробляти переліки відомостей, які містять службову інформацію в районній державній адміністрації.

2.2.Проводити експертизу всіх матеріальних носіїв інформації, які планується передавати іноземцям. За результатами експертизи складати відповідні акти з висновками щодо наявності чи відсутності у матеріальних носіях інформації відомостей, які містять службову інформацію в районній державній адміністрації.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації М.І.Христинич.

Голова районної державної

адміністрації
М.І.МИСАК


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше