Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 12.02.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

8 лютого 2016 року м.Сокаль № 37

Про надання дозволу ТзОВ «Агро-Лан» на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Варязької сільської ради

Керуючись статтею 288 Податкового кодексу, статтями 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 13, 15, 18, 24 Закону України «Про оцінку земель», розглянувши клопотання ТзОВ «Агро-Лан» про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки на земельну ділянку площею 4,5117 га, яка перебуває в оренді на території Варязької сільської ради:

1.Ндати дозвіл ТзОВ «Агро-Лан» на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки на земельну ділянку площею 4,5117 га, яка перебуває в оренді на території Варязької сільської ради.

2.Рекомендувати ТзОВ «Агро-Лан» звернутися у ліцензовану організацію для виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки на дану земельну ділянку.

3.Розроблену та погоджену у встановленому порядку технічну документацію з нормативної грошової оцінки на земельну ділянку подати на затвердження Сокальській районній раді.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше