Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 10.02.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

4 лютого 2016 року м.Сокаль № 36

Про проведення повної інвентаризації

програмно-апаратних комплексів

системи відеоспостереження

Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 10 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, інструкції з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ, затвердженої наказом Головного управління Державного казначейства України Міністерства фінансів України від 30 жовтня 1998 року №90, на виконання доручення Прем’єр-Міністра України від 11 січня 2016 року, листа Львівської облдержадміністрації від 29 січня 2016 року №5/33-619/0/2-16/3-9:

1.Провести в Сокальській районній державній адміністрації станом на 13 лютого 2016 року повну інвентаризацію програмно-апаратних комплексів системи відеоспотереження з метою забезпечення їх ефективного використання та фактичної наявності обладнання з обов’язковим складання описів та актів інвентаризації.

2.Створити комісію з проведення інвентаризації програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження у складі згідно з додатком.

3.Комісії забезпечити проведення інвентаризації наявності програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження з 5 лютого до 11 лютого 2016 року.

4.Комісії, в установленому законодавством порядку, при проведенні інвентаризації визначити обладнання програмно-апаратних комплексів системи відеоспостереження райдержадміністрації, яке непридатне до подальшого використання та не підлягає відновленню, зазначивши це протокольно.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації А.Василишина.

Голова районної державної

адміністрації О.З.ПЕЛИХ


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше