Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 04.02.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 січня 2016 року м.Сокаль № 30

Про внесення змін до розпорядження

голови районної державної адміністрації

від 23 грудня 2015 року №401

Відповідно до статті 24 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №175 «Про затвердження порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», для забезпечення тимчасової зайнятості населення району, передусім осіб, зареєстрованих як безробітні, та з метою подальшого розвитку оплачуваних громадських робіт як одного із важливих напрямів у системі державних гарантій забезпечення зайнятості працездатного населення:

1.Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 грудня 2015 року №401 "Про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт у 2016 році":

1.1.Пункт 1 розпорядження викласти у новій редакції:

«1.Рекомендувати управлінню соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації та Сокальському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організувати проведення оплачуваних громадських робіт у 2016 році за видом – інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією».

1.2.Пункт 3 розпорядження викласти у новій редакції:

«3.Сокальському районному центру зайнятості (В.Лащук) укласти угоди про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт з управлінням соціального захисту населення Сокальської районної державної адміністрації та Сокальським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше