Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

УКРАЇНА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 3 квітня 2007 року №162
м. Сокаль

Про заходи з відзначення 60-ої річниці
примусового виселення українців з етнічних земель
Лемківщини, Надсяння, Підляшшя та Холмщини під час операції „Вісла”

Відповідно до статті 22 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, рішення Львівської обласної ради від 31 жовтня 2006 року № 113 „Про відзначення 60-ої річниці початку примусового виселення українців з етнічних земель Лемківщини, Надсяння, Підляшшя та Холмщини, а також під час операції "Вісла" та розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 19 березня 2007 року №241 “ Про заходи з відзначення 60-ої річниці примусового виселення українців з етнічних земель Лемківщини, Надсяння, Підляшшя та Холмщини під час операції „Вісла” ”:

1.Затвердити заходи з відзначення 60-ої річниці примусового виселення українців з етнічних земель Лемківщини, Надсяння, Підляшшя та Холмщини під час операції „Вісла”, що додаються. (додаток)

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації М.Христинич.

Олексій Кінах


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше