Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 05.01.2016 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 грудня 2015 року м.Сокаль № 419

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянки Бурки Катерини Пилипівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тартаківської сільської ради

Керуючись статтями 17, 126, 186 Земельного кодексу України, пунктом 11 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 3 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 25, 30 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянки Бурки Катерини Пилипівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тартаківської сільської ради:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянки Бурки Катерини Пилипівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 1,7654 га, кадастровий номер 4624887400:04:000:0010, угіддя – рілля, на території Тартаківської сільської ради.

2.Передати у власність громадянці Бурці Катерині Пилипівні земельну ділянку площею 1,7654 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тартаківської сільської ради.

3.Громадянці Бурці Катерині Пилипівні здійснити заходи щодо державної реєстрації речових прав на дану земельну ділянку.

4.Відділу Держгеокадастру у Сокальському районі (С.Бермес), виконкому Тартаківської сільської ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5.Всі витрати щодо державної реєстрації речових прав на земельну ділянку покласти на громадянку Бурку Катерину Пилипівну.

6.Землевласнику забезпечити ефективне використання земельної ділянки з дотриманням агротехнічних, протиерозійних, водоохоронних та інших природоохоронних заходів.

7.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше