Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 30.12.2015 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25 грудня 2015 року м.Сокаль № 415

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянина Лободи Степана Ярославовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стенятинської сільської ради

Керуючись статтями 17, 126, 186 Земельного кодексу України, пунктом 11 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 3 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтями 25, 30 Закону України «Про Землеустрій», розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянина Лободи Степана Ярославовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стенятинської сільської ради:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянина Лободи Степана Ярославовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 1,6218 га, кадастровий номер 4624887200:06:000:0210, угіддя – рілля, площею 0,1038 га, кадастровий номер 4624887200:04:000:0666, угіддя – сіножаті, на території Стенятинської сільської ради.

2.Передати у власність громадянину Лободі Степану Ярославовичу земельні ділянки площею 1,6218 га, та 0,1038 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стенятинської сільської ради.

3.Громадянину Лободі Степану Ярославовичу здійснити заходи щодо державної реєстрації речового права на дані земельні ділянки.

4.Відділу Держгеокадастру у Сокальському районі (С.Бермес), виконкому Стенятинської сільської ради внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5.Всі витрати щодо державної реєстрації речових прав на земельні ділянки покласти на громадянина Лободу Степана Ярославовича.

6.Землевласнику забезпечити ефективне використання земельних ділянок з дотриманням агротехнічних, протиерозійних, водоохоронних та інших природоохоронних заходів.

7.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше