Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 07.12.2015 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

1 грудня 2015 року м.Сокаль № 376

Про внесення змін у розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 лютого 2012 року №83

Керуючись статтями 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розглянувши заяву Сало Оксани Степанівни, враховуючи висновок державної експертизи землевпорядної документації від 6 листопада 2015 року №642:

1.Внести зміни у розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 лютого 2012 року №83 «Про надання дозволу громадянці Сало Оксані Степанівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Острівської сільської ради», виклавши пункт 1 в наступній редакції:

«1.Дати дозвіл громадянці Сало Оксані Степанівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,400 га для ведення особистого селянського господарства на території Острівської сільської ради».

2.Контроль за виконанням розпорядженням залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше