Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сокальська РДА : документи ::
ДОКУМЕНТИ

         

Дата оприлюднення документа – 04.12.2015 року

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

30 листопада 2015 року м.Сокаль № 374

Про виготовлення детального плану території з метою визначення параметрів земельної ділянки обслуговування торгових об’єктів в селі Сілець присілок Солтиси, 850а Сілецької сільської ради (за межами населеного пункту)

Керуючись статтею 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 13 Закону України «Про основи містобудування», статтями 10, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 17 Перехідних положень Земельного кодексу України, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи рішення Сілецької сільської ради від 13 жовтня 2015 року №812, розглянувши заяву власника існуючих торгових об’єктів (Свідоцтво про право власності на нерухоме майно серії САА №555227 від 9 лютого 2006 року) голови ФГ «Газда» Байор В.П. про виготовлення детального плану:

1.Замовити виготовлення детального плану території з метою визначення параметрів земельної ділянки обслуговування торгових об’єктів в селі Сілець присілок Солтиси, 850а Сілецької сільської ради (за межами населеного пункту).

2.Фінансування робіт із розроблення детального плану території провести за рахунок власника торгових об’єктів ФГ «Газда».

3.Розроблений та погоджений у встановленому порядку детальний план території з результатами громадського обговорення подати для затвердження районній державній адміністрації.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації А.М.ВАСИЛИШИН


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше